Müügi- ja tagastustingimused

Veebipoe www.ringhold.ee (edaspidi Veebipood) omanik on VIIS VILE OÜ (12795281), asukohaga Tikase, Kuusiku-Nõmme, Raplamaa, 79518, Eesti Vabariik

Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Toote hinnale lisandub kauba kättetoimetamise tasu.

Kauba kättetoimetamise maksumus oleneb ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Informatsioon toote kohta on esitatud Veebipoes vahetult toote juures.

Tellimuse vormistamine

Toote tellimiseks tuleb lisada soovitud kaup ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ja valida sobiv kauba kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile kauba maksumus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud tooteid pole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse ostjat sellest esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, ning mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Tooteid saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja ülemaailmselt vastavalt nõudlusele.

Toodete saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud tellimusvormi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Ostjal on õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevane tagastamisõigus kehtib juhul, kui tellitud kaupa on kasutatud ainult sellisel viisil, mis on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks nii nagu see on lubatud kauba testimisel füüsilises poes.

Kui tellitud kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumine või sellel on kulumise või kasutamise märke, on Veebipoel õigus tagastatavat tasu alandada vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit: taganemisavaldus ning saata see e-posti aadressile ringhold.b@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjuseks on asjaolu, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva toote tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on toote tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest toote kättetoimetamise viisist kallima kättetoimetamise viisi, pole Veebipood kohustatud tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda toode ostjalt tagasi, kui toote hind on eksituse tõttu Veebipoes märgitud alla toote turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba toote üleandmise ajal ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul toote üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba toote üleandmise hetkel. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus toote puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Veebipoe poole, saates e-kirja aadressile ringhold.b@gmail.com või helistada telefonil: +372 53453850.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud tootel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega toote. Kui toodet ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga seonduvad tasud.

Tarbija esitatud kaebusele vastab Veebipood kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-maili aadressi ning teavitanud oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest uudiskirjadest ja pakkumistest andes sellest Veebipoele teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirja juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjana aadressile ringhold.b@gmail.com või helistada telefonil: +372 53453850.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ja avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid erimeelsusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.